Informace o nás

 

Nabízíme Vám alternativní přístup k možnému odstranění Vašich zdravotních problémů. Zjištění  přítomnosti toxinů pomocí Salvie. Tento přístroj nám zároveň může napomoci získat řadu dalších informací, jako např. kvalitu funkce jednotlivých orgánů.


 Řízená Vnitřní Očista lidského těla


Tato metoda začíná tam, kde klasická medicína končí. Je to metoda holistická (holos-celý), zabývá se zdravotním stavem člověka z celostního pohledu. Výsledky metody C.I.C. jenom potvrzují, že na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého nemůže existovat. Pro metodu C.I.C. je velmi důležité nalezení vlastního sebeocenění člověka, vždyť řada nemocí vychází z předpokladu, že si člověk neváží sám sebe na základě toho, jak byl v dosavadním životě okolím nepřijímán a jak nebyly dostatečně oceňovány jeho schopnosti a snahy.

 Co je vnitřní očista?

Metoda C.I.C. vidí jako příčinu nemocí toxiny usazené v různých tkáních lidského těla a tyto tkáně očišťuje (detoxikuje). Tyto toxiny ovlivňují imunitní systém, který pak nepracuje správně, a vznikají chronické problémy jako alergie, bolesti kloubů, únava.. Všechny toxiny je proto třeba z tkání odstranit. 
Genialita daného přístupu spočívá v tom, že se ve skutečnosti jedná o nastartování přírodních přirozených samouzdravujících pochodů lidského těla. Pokud je toxin přítomen, tak dochází k jeho vyloučení díky působení samotného imunitního systému člověka již v prvních dnech a týdnech užívání přípravků. Pokud toxin není přítomen, nedojde ke spuštění imunitní odezvy. Z toho vyplývá, že tato metoda je vhodná ke kombinaci s jakoukoliv jinou léčbou nebo nějakého alternativního postupu. Jestliže  tedy člověk užívá léky, užívá je dále, jenom k nim přidá přípravky Joalis.
Jednotlivé preparáty Joalis v sobě spojují sílu optimální kombinace bylin a vtisknutí holografické informace o toxinu v konkrétní tkáni, a tato kombinace je pak spouštěčem očistné reakce samotného organismu. Směrují vlastní imunitu proti konkrétním toxinům v konkrétních tkáních. Zároveň jsou s konkrétními toxiny z tkání pomocí preparátů Joalis odstraňovány škodlivé blokující emoce, které umožnily ukládání škodlivých toxinů, protože lidská psychika hraje velkou roli v ukládání toxinů.

Proč řízená?
To proto, že očista (detoxikace) proběhne spolehlivě a nejlépe tehdy, pokud budeme čistit každou lidskou tkáň – orgán samostatně a ještě budeme mít informace o přítomných toxinech v konkrétní tkáni.
Terapeut se tak ve své praxi s pacientem rozhoduje, které části těla se bude věnovat přednostně tak, aby metoda C.I.C. rychle působila a potíže pacienta co nejdříve vymizely.

Co jsou to toxiny?
Metoda C.I.C. rozeznává a detoxikuje od mnoha typů toxinů, např.:

  • Toxiny ze životního prostředí – chemické sloučeniny, těžké kovy a jejich sloučeniny
  • Infekční mikrobiální ložiska a jejich toxiny
  • Emoční toxiny
  • Chemie průmyslová, potravinářská, zemědělská, bytová
  • Radioaktivní látky
  • Cizorodé bílkoviny ze životního prostředí
  • Toxické látky vzniklé trávením
  • Léky, drogy
  • Metabolické toxiny
  • Více Biogenní soli

Plazmový generátor  RPZ 14

Plazmový generátor RPZ 14 patří ke světové špičce, jeho hlavní předností je široké pásmo nastavitelných frekvencí - od 1 do 900 000 Hz. Frekvence  jsou bezkontaktně šířeny v okruhu 15 metrů. Výstupní frekvence jsou účinnější než u Ravo zapperu a procházejí bez výhrady vším (střevem, kostmi, mozkem,okem...).


Frekvenční terapie je založená na objevu, který byl učiněn mikrobiologem Raymondem Rifem před více než 80 lety, že všechny mikroorganismy vysílají svoje specifické frekvence (tzn. že každá molekula osciluje svojí vlastní elektromagnetickou frekvencí). Pokud na ně namíříme frekvenci totožnou s jejich vlastní, dojde k rozkmitání jejich buněčné membrány, až se rozpadnou. Pak se musí z těla detoxikovat.

Takto lze zničit všechny patogenní mikroorganismy (viry, bakterie, parazity, plísně, atd.)

Tento způsob terapie je vhodný jak u akutních stavů tak u chronických zátěží. Důležité jsou také detoxikační programy a podpory různých orgánů, což dohromady přispívá k rovnováze organismu. oooodetoxikaci pomocí preparátů Joalis

 

Terapie nemá žádné negativní účinky na lidský organismus.

 

Nenahrazuje však lékařskou péči!

 

Kdy a pro koho je plazmový generátor vhodný?

 - Pokud Vaše tělo trápí různé chronické zátěže, trpíte např. na opary, plísně, bradavice, zažívací potíže,gynekologické potíže,potíže s prostatou,opakované nachlazení atd. pak je použití plazmového generátoru určitě na místě.

- Pokud na Váš organismus zaútočily patogenní organismy jako boréliechlamydiekvasinkyEB virstafylokoky, různí parazité a další, pak Vám plazmový generátor velmi účinně a rychle pomůže tyto v našem těle nežádoucí organismy zlikvidovat.

-Pokud máte v rodině podobné zátěže, působení probíhá při jedné terapii.

 

Působení plazmového generátoru probíhá bez jakýchkoli negativních účinků na lidský organismus a vede ke stimulaci imunitního systému. Je vhodný pro každého včetně malých dětí.

 

Plazmování nelze aplikovat na člověka, který má kardiostimulátor nebo ženy v těhotenství.

 

Jak terapie pomohla při neštovicích.

Foto před terapii :

Foto po terapii :

 

Tato poslední fotka je po 5 dnech od první terapie.